Skip to main content

The Pig Peppa /Põrsas Peppa

Endal mulle see tegelane ei meeldi ja multikat kah ei vaata. Kuid keegi kinkis lapsele Peppa näoga sokkid ja sellest ajast peale nõudis seda looma alalõpmata. Eks pidin siis tegema. Kuna võimalust internetis valmis mustrit otsida polnud, tegin oma. Mitte kõige parim, kuid lapsele hirmsasti meeldis.//This pig wasn't my favorite person at all. But my daughter got socks with this pig imagination and since that wants
it so badly that I had to make one. Don't really like how it turned off but since I didn't have pc to find a pattern had to make it my self. If anyone wants, can put the patter here to download.
And most of all, my little one liked a lot so I guess, wasn't that bad:)


Vajadusel, võin õpetuse ka lisada.

Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)