Skip to main content

PAW PATROL / Marshall


This is my sons favorite cartoon-character. He wants it where ever he sees it. And I was tired of hearing about to buy him one... or more! of those. So finally I sat down and crocheted him one. And was so please to hear other day that "I don't want Marshall from store anymore, I have one at home" :) I used pattern that is in Russia and it's free. But if you don't know that language, just order the owner to translate it, it does not cost much. //

I my self used this pattern from Ambercraftstore. But similar to this can be find here: JulyoToys and MelissasPatterns
//Mu poja lemmik multikategelane, pisike dolmaatsiakoer Marshall. Poeg on juba ammu seda tegelast tahtnud, igal pool poodides nähes, palub osta. Võitsin siis lõpuks aja maha ja heegeldasin ühe. Ning nüüd kui poes näeb seda tegelast, ütleb, et ei tahagi, kuna kodus juba on:) Soojendab südant!!
Eesti keeles õpetus ei leidnud. Leidsin vene keeles tasuta õpetuse. Kuid kui ei mõista seda keelt, leiab hulganisti ka inglise keeles (all on lingid).

Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)