Skip to main content

Batman


This pattern was found on raverly and belongs to Mary Smith. I didn't really likted it. Not because it's to hard or so, but I had constantly thinking about how to change it. So probably just wasn't my thing. But since I've started it I had to finish (more then a month...) And even that thanks to this pattern can be done more heros like Superman, Hulk, Thor etc... not likel I'm going to try it out.
//Vist üks raskematest õpetustest, mille järgi ma miskith heegeldasin. Ja asi polnudk a selles, et raske on vaid pigem selles, et kuidagi palju liigseid asju oli sisse toodud, kõi oleks võinud palju kergemaks muuta. Kuid juu siis oli see autori mõtte. Antud mustri järgi võib teha ka teisi tuntuid tegelasi, kuid arvatavasti jätan selle võimaluse vahele ja proovin vahelduseks jälle mõnda looma heegeldada:)


Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)