Skip to main content

Eastereggs / Värvilised munad

Otsustasin, et ei tee mitu erinevat teemat, vaid panen kõik ühe teema alla. Niisiis. / Decided not to make few posts just one. So.


Ühevärvilise muna õpetus: / Egg pattern
1: 6 ks võluringiks = 6
2: 2 ks igasse ks-sse = 12
3: (1 x ks, 2 ks järgmisse ks-sse) 6 x = 18
4: (2 x ks, 2 ks järgmisse ks-sse) 6 x = 24
5: (3 x ks, 2 ks järgmisse ks-sse) 6 x = 30
6: (10 x ks, 2 ks järgmisse ks-sse) 3 x = 33
7: (11 x ks, 2 ks järgmisse ks-sse) 3 x = 36
8-13: 1 ks igasse ks-sse
14: (10 x ks, 2 ks kokku) 3 x = 33
16: (4 x ks, 2 ks kokku) 6 x = 27
18: (3 x ks, 2 ks kokku) 6 x = 24
19: (2 x ks, 2 ks kokku) 6 x = 18
täida muna
36: (1 ks, 2 ks kokku) 6 x = 12
37: (2 ks kokku) 6 x = 6
tõmba muna auk kinni


Kõige huvitavamad mustrid tulevad, kui kasutada värvilist lõnga. Muster tekkib iseenesest ja oma pead ei pea murdma millegi üle:) / The most interesting patterns comes from mixed color yarns. It just comes it self you don't even have to think about how to make one.


Kui värvilist lõnga pole, võib kasutada kaks eri lõnga korraga koos või järgi jäänud lõngajuppe, mida oli kahju ära visata. / If you don't have color mixed yarn just miks few colored yarns together or use some leftovers that you didn't want to throw away.Või siis viimaks, teha mingi kerge muster peale. Muide, mustrit võib ka peale heegeldada või tikkida. / Or just make some easy pattern to crochet. Btw, pattern can be stitched on the egg as well.Muster viimaste jaoks on küll veidi lohakalt üleskirjutatud, kuna polnud plaanis seda üldse teha. Aga siis tuli kolleeg ja palus, et saaks samasuguseid "vahvaid" mune oma lauale kaunistuseks heegeldada. // The pattern it self is a bit sloppy because I wasn't gonna write it down anyway. But then came the colleague and asked to have a pattern like this so she could make few eggs for her table decoration to.

MUSTER / PATTERN:

HEAD MUNADEPÜHA!!! // Happy Easter!!!

Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)