Skip to main content

Suur jänes - Pikkkõrv / Big Bunny - Longears


See jänes võttis ikka parajalt aega. Kogu jänes on heegeldatud poolsammastes. Välja arvatud saba, nina, silmad ja kõrvad. Need viimased said heegeldatud ühekordsete sammastega.
Originaal õpetus on vene keeles loodud Marishka Borisova poolt. Kuid võtsin vaevaks ja tõlkisin ka eesti keelde. Inglise keeles pole veel saadav ehk leian ka selleks aega.//That rabbit took me pretty long time and is kinda big to specially when ears are up:) The original MK is on Russian by Marishka Borisova and is free. I have translated it to Estonian to. But not yet to English. Maybe one day.

Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)