Skip to main content

Maša ja Karu

Tuntud vene multifilmi tegelased "Maša ja Karu" multika järgi valmistatud Maša. Eesti muinasjutus rohkem tuntud kui Kuldkihar.
Tuli küll väga roosa, kuna õrnemat ja heledamat värvi polnud võtta kusagilt. Ning lapsed nii nurusid just neid tegelasi, et pidin kohe tegema hakkama. Pealegi, puhkus ju. Ning leidsin ka väga toreda ja arusaadava, küll vene keelse, õpetuse. Aga asi oli pusimist väärt. Inglise keeles leiab ka paljusid sobivaid õpetusi, küll tasulisi. Sellet foorumilt aga leidsin tasuta vene keeles ning selleks, et seda postitust näha, peab omama vähemalt 10 postitust.
Juuste õpetust sain siit. Ka vene keeles, kuid saab ka pilte jälgides asjale pihta.
Ning karu õpetuse saab siit.

Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Daisy Duck // Piilupart Daisy

Üks ammune tuttav Disney multikatest. Ja ka tööl läheb mul teda vaja. Plaanis on ka sama mustri järgi teha ka Piilupart Donald.
Sai veidi muudetud kraemuster.

Muster on pärit: amigurumi.today

Daisy Duck from the long loved cartoon. Since I will need her at my work will probably do Donald Duck as well using the same pattern. Did change her neck a bit.

Pattern provider: amigurumi.today

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)