Skip to main content

Maša ja Karu

Tuntud vene multifilmi tegelased "Maša ja Karu" multika järgi valmistatud Maša. Eesti muinasjutus rohkem tuntud kui Kuldkihar.
Tuli küll väga roosa, kuna õrnemat ja heledamat värvi polnud võtta kusagilt. Ning lapsed nii nurusid just neid tegelasi, et pidin kohe tegema hakkama. Pealegi, puhkus ju. Ning leidsin ka väga toreda ja arusaadava, küll vene keelse, õpetuse. Aga asi oli pusimist väärt. Inglise keeles leiab ka paljusid sobivaid õpetusi, küll tasulisi. Sellet foorumilt aga leidsin tasuta vene keeles ning selleks, et seda postitust näha, peab omama vähemalt 10 postitust.
Juuste õpetust sain siit. Ka vene keeles, kuid saab ka pilte jälgides asjale pihta.
Ning karu õpetuse saab siit.

Comments

Popular posts from this blog

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)

You're mine Dark!...

Were my words when I finally finished it in the middle of the night (had time to saw only at nights, so there were many of them). It was done for my dear and special friend Dark Arlett. That's a demiurg. Not the best work. But it's my first plush ever. Don't remember that I've done any at school or so at all.

Thanks Shannon Symons for patterns that can be found here: fav.me
Youtube tutorial of how to saw it:youtube.com

My results:

Crocheted amiguri wolf

Something I haven't done a long time ago. Yes, not perfect but it's my first toy since ever. Done all kind of things but not toy. And besides, he was done to make my wolf collection a bit bigger, cause hard to get in stores some wolf-toy. Mostly foxes or dogs. And getting a wolf thro e-bay or amazon... cost to much. Ok, so here it goes.