Skip to main content

Pink Pony / Roosa pony

An amigurumi pony that was made for a "pink contest" on one crochet forum and also a gift for my niece that celebrated her fift birthday few days ago‼️‼️‼️
PS. I've chaned her hairs a bit by other translated MK just a bit:)
//Roosa_amigurumi_poni oli heegeldatud nii mu õetütre sünnipäevaks kui ka ühe heegeldamise foorumi võistluseks. Palju õnne pisi!
PS. Lakka ja saba vormi sai muudetud ühe teise sarnase MK alusel. (heegeldage ahelsilmuste kett, mis on ponist pikem ja teises reas heegeldage igasse as-i 3-4 kinnisilmust).
MK by ceefax knitoneawesome.blogspot.com


Comments

Popular posts from this blog

All 4 of them

LÕPUKS said need neli tegelast ikkagi valmis. Eelmises postituses oli ainult kaks tegelast, nüüdseks on kõik neli ikka sama mustri järgi. Pole vist tõesti kunagi veel nii mitut mänguasja ühe ja sama mustri järgi teinud. Aga vähemalt olen õnnelik, et oma juba tuntud loomakeste sekka tekkis ka rebane.
Finished all four of those cute animals by Polina Kuts pattern that you already have seen in my . At least now I got one more animal in my collection and this time it's a fox.

Triibud ja Ruudud // Stripes & Squares

Jõudsin ka mina #soctoober'i flashmobis osaleda:) Sokkidel on oma paarilised täitsa olemas! Mõlemad sokipaarid said heegeldatud. Kuna pole ammu vardaid kätte võtnud ja ka omal ajal küllalt palju sokke ja kindaid kudunud, siis see kord otsustasin heegeldada.
Jalad on nüüd mõnusalt soojas lastel:) Õpetuse leidsin youtube'ist.//Finally made it. Two pairs of socks with stripes and squares. Both pairs made for my son. Now his legs are worm:)

Crocheted amiguri wolf

Something I haven't done a long time ago. Yes, not perfect but it's my first toy since ever. Done all kind of things but not toy. And besides, he was done to make my wolf collection a bit bigger, cause hard to get in stores some wolf-toy. Mostly foxes or dogs. And getting a wolf thro e-bay or amazon... cost to much. Ok, so here it goes.